top of page

LEONARDO PRAKASH - SYNCHRONICITY

Vilnius, Šv. Kotrynos Bažnyčia

Gegužės 20 d.

APIE RENGINĮ

Carl Jung tikėjo, kad kai kurie iš pažiūros atsiktiniai reiškiniai turi gilesnę prasmę. Šią idėją jis vadino sinchroniškumu. 

2022 m. Costa Rikoje, Neo Ross "atsitiktinai" sutiko atlikėją Leonardo Prakash. Šio muzika įkvėpė ir sužavėjo Neo. Jis pažadėjo Leonardui, kad vieną dieną Neo atveš atlikėją į savo gimtinę - Lietuvą.

Atlikėjas tiki, kad muzika yra medicina sielai. Jo atliekami kūriniai giliai paliečia klausytojų vidinį pasaulį bei atveria širdį.

Tai yra pirmasis šio atlikėjo viešas pasirodymas Lietuvoje, Vilniuje, Šv. Kotrynos Bažnyčioje, 2025 m. gegužės 20 d.

and01.jpg

AKIMIRKA IŠ LEONARDO KONCERTO

APIE ATLIKĖJĄ

Leonardo Prakash yra prancūzų-meksikiečių muzikantas, turintis įvairiapusį muzikinį išsilavinimą. Jaunystėje mokėsi groti gitara ir indišku instrument – sitara. Vėliau jis išplėtė savo instrumentų repertuarą, įtraukdmas arfą, fleitą ir jarana jarocha.

Leonardo Prakash unikalus muzikinis stilius peržengia tradicines ribas, derindamas šių instrumentų savitus garsus su tokiais žanrais kaip klasikinis rokenrolas, flamenko, indiškas raagas ir Lotynų Amerikos, Turkijos, Japonijos, Artimųjų Rytų bei Rytų Afrikos liaudies muzika.

Bėgant metams Prakash bendradarbiavo su įvairiais muzikiniais projektais ir koncertavo Europoje, JAV, Kanadoje bei Meksikoje. Jo bendradarbiavimas apėmė įvairius muzikos žanrus, o jis dirbo su pripažintais menininkais, tokiais kaip Bogdan Djukic, Jesus Mejía, Mitote Jazz, Jorge Pardo, Historias de Radne Krishna, Mar De Leva, Ganabia, Elamir, Mirabai Ceiba, Jai-Jagdeesh ir Snatam Kaur, bei kitais.

IMG-20250317-WA0005.jpg
230836.jpg

RENGINIO VIETA

Statyta 1625–1743 m. vėlyvojo baroko bažnyčia, pasižymi gausiu dekoru, plastiškais fasadais.

Antrojo pasaulinio karo metu ir po jo bažnyčia ir vienuolynas smarkiai nukentėjo, dingo daug vertingų meno kūrinių. 

Šiuo metu bažnyčioje vyksta įvairūs kultūriniai renginiai, klasikinės muzikos festivaliai.

 

Jos pagrindinė nava pritaikyta koncertinei veiklai, rūsius bažnyčia išnaudoja kaip erdvę parodoms, o aplink pagrindinę navą išsidėsčiusiose patalpose repetuoja Vilniaus miesto savivaldybės meniniai kolektyvai, vyksta kameriniai renginiai.

Leonardo Prakash - Synchronicity

Vilnius, Šv. Kotrynos Bažnyčia

2025 m. gegužės 20 d.

bottom of page